LITERY PODŚWIETLANE

Litery przestrzenne podświetlane to reklama 3D, wykonana w formie przestrzennych napisów lub logotypów, które podświetlane są wewnętrznie.

Litery przestrzenne podświetlane są chyba najwyższym stadium elegancji. Jest wiele powodów dla których warto je mieć. W pierwszej kolejności !

  • Nadają prestiżu Twojej firmie .
  • firma zyska na rozpoznawalności pod względem stylu oraz dobrej reklamy.
  • Jest to bardzo trwała reklama. 

 

Litery podświetlane idealnie nadają się do umieszczenia na tablicy reklamowej, przez co można połączyć ze sobą dwa style reklamy, tj. wydruk wielkoformatowy oraz elementy przestrzenne. Podobnie sytuacja wygląda z połączeniem liter przestrzennych umieszczonych na kasetonie reklamowym podświetlanym.

Litery blokowe wykonujemy w wielu wariantach i wymiarach ,według wykonanych projektów.

Elementy podświetlane:

Czoło z plexi mlecznej (świecące w kolorze białym), plexi mlecznej laminowanej folią translucentną (świecące w dowolnym kolorze) lub plexi barwnej (świecącej w kolorze dostępnym w barwach plexi)
Boki z PCV (białe lub kolorowe, nieświecące) lub plexi (świecące)
Plecy z PCV
Do podświetlania liter stosujemy diody LED, które zapewniają bardzo długi bezawaryjny czas pracy oraz bardzo niskie koszty eksploatacji.

Litery bez oświetlania wykonywane są z PCV - białe lub z PCV w innych dostępnych kolorach, ewentualnie wycinane ze styroduru .

Ceny liter podświetlanych wyliczane są indywidualnie ze względu na różnorodność technologii wykonania oraz oświetlenia.

 

ADRES:

FORMATREKLAMY.PL

ul. Nowopogońska 111
41-253 Czeladź

 ewart@poczta.fm
 Artur: 501-295-299

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek

10:00 – 16:30